Гра триває! ФК Дизеліст Токмак продовжує участь в Чемпіонаті України серед юніорів

Футболісти клубу Дизеліст Токмак демонструють чудові результати командної гри.

14 квітня 2019 р. стартував другий етап Чемпіонату Дитячо-юнацької футбольної ліги України. Футболісти з Токмака від 14 до 17 років продовжують змагання серед футбольних команд з усієї країни.

«Це той момент, коли є чим пишатися і є результати. Я дуже гордий, що на футболках цих хлопців є назва компанії, яку я колись створив. Ми дуже схожі: молоді, амбіційні та нестримні. То вперед до нових перемог!» - прокоментував результати Дизелісту спонсор клубу та голова наглядової ради «Tokmak Solar Energy» Олександр Рєпкін.

В Чемпіонаті з футболу першої ліги бере участь 10 груп, близько 90 команд з усіх областей України. Збірна ФК Дизеліст Токмак змагається в 3 групі з такими командами:  Шахтер (Кривий Ріг), Гірник (Кривий Ріг), Аякс-Металург (Запоріжжя), ФК Нікополь, Спартак (Мелітополь), ДЮСШ Бердянськ, СДЮСШОР Металург (Запоріжжя), ХФК Пенуел (Кривий Ріг), Динамо (Запоріжжя). В турнірній таблиці, в категорії U15 команда посіла 7 місце серед 10 команд.

Гравці вікової категорії 16-17 років опинилися на 8 позиції загального рейтингу. В напруженій грі зі збірною ФК Нікополь, в останньому матчі ФК Дизеліст поступився з рахунком 1-2. Але чемпіонат триває!

Під керівництвом головного тренера команди Володимира Тумановського, ФК Дизеліст вже готується до наступних матчів з командами Шахтер (Кривий Ріг) – 4.05.2019, Динамо (Запоріжжя) – 12.05.2019, Аякс-Металург (Запоріжжя) – 19.05.2019.

Нагадаємо, що Чемпіонат Дитячо-юнацької футбольної ліги України розпочався 9 вересня 2018 року та складається з двох етапів. Команди-учасники змагаються за призові місця в другому колі всеукраїнського футбольного турніру впродовж 14 квітня-26 травня.