ТОВ «Токмак Солар Енерджі»

ЯК УСЕ ПОЧИНАЛОСЯ...

Компанія «Токмак Солар Енерджі» була заснована О.О. Рєпкіним 9 червня 2011 року. Основний вид діяльності - генерація електроенергії, будівництво та експлуатація сонячних електростанцій. Виробництво засноване на передових технологіях і є не тільки високоефективним, а й абсолютно екологічно чистим.
Головний офіс «Токмак Солар Енерджі» знаходиться в місті Токмак, Запорізької області. Тут же знаходиться і найбільша в Україні сонячна електростанція потужністю 50 МВт (площа 96 га), яка має власну трансформаторну підстанцію і лінію підключення на класі напруги 150 кВт. Крім того, ми єдині в Україні, хто є частиною об'єднаної енергетичної системи, не тільки поставляючи електроенергію 6 районам Запорізької області, але й забезпечуючи транзит електроенергії через власну трансформаторну підстанцію.

У ЧОМУ НАША
УНІКАЛЬНІСТЬ

Унікальність компанії «Токмак Солар Енерджі» полягає в постійному пошуку найбільш ефективних рішень в галузі відновлюваної енергетики. На сьогодні в проектах ТСЕ зібрані всі існуючі види технологій перетворення сонячного світла в електрику.
На станціях застосовані сонячні модулі 3-х типів - тонкоплівкові (аморфні), монокристалічні та полікристалічні. Це дозволило провести дослідження для того, щоб дізнатися, яке обладнання є найбільш прийнятним для нашої широти. Сьогодні ми прийшли до однозначного висновку, що обидва види обладнання можуть бути використані в Україні. Обидва типи обладнання мають як свої плюси, так і свої мінуси. Тонкоплівкове обладнання краще працює при розсіяному світлі, полікристалічне - при ясній сонячній погоді.

НАША МЕТОДОЛОГІЯ

Саме методологія, розроблена нашою компанією, допоможе кожному бажаючому знайти свою концепцію використання сонячних модулів для кожного конкретного випадку. Крім того, все нами перевірено, випробувано і працює.

НАТХНЕННЯ, ПІДКАЗАНЕ САМОЮ ПРИРОДОЮ

Чи доводилося вам спостерігати, як суцвіття багатьох рослин повертаються слідом за рухом денного світила? Імітація такого роду природного механізму лягла в основу передової розробки компанії «Токмак Солар Енерджі» - системи стеження за сонцем, сонячного трекера з астрономічної функцією.

ВЛАСНІ РОЗРОБКИ

Розробка конструкторського бюро, створеного О.О. Рєпкіним пройшла шлях від ідеї до патенту на винахід. Трекери спроектовані на основі наступних принципів: надійність, адаптивність до використання в будь-яких широтах, мінімальні енерговитрати. У той же час, вони відрізняються простою і надійною конструкцією. Трекери виготовлені за стандартами Європейського Союзу, які адаптовані до умов України.
Сама конструкція трекера - ноу-хау, причому ми налагодили виготовлення не тільки металоконструкцій, але й електроніки, яка управляє роботою трекера.
… Майбутнє настало вже зараз. TSE йде не просто в ногу з часом, а йде із ним наввипередки. Ми намагаємося завжди бути в тренді, в темі останніх досягнень науки і використовувати будь-які можливості для розвитку. Ми не боїмося труднощів. Ми ступили на шлях першовідкривачів і не збираємося зупинятися. Ми приведемо нові технології і енергію майбутнього в Україну! Вже сьогодні ми створюємо технології, в яких будуть жити наші діти завтра!...

 О.О. Рєпкін, голова Наглядової ради компанії «Токмак Солар Енерджі»

Інформація, що підлягає оприлюдненню відповідно до вимог чинного законодавства України та Ліцензійних умов

ЗВІТ НЕЗАЛЕЖНОГО АУДИТОРА ТА ФІНАНСОВА ЗВІТНІСТЬ ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ТОКМАК СОЛАР ЕНЕРДЖІ» за 2017 рік

ЗВІТ НЕЗАЛЕЖНОГО АУДИТОРА ТА ФІНАНСОВА ЗВІТНІСТЬ ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ТОКМАК СОЛАР ЕНЕРДЖІ» за 2018 рік

Інформація щодо частки кожного джерела енергії,використаного для виробництва електричної енергії у 2019 році (1, 2 квартал)

Інформація про частку кожного джерела енергії, використаного для виробництва електричної енергії ТОВ “ТОКМАК СОЛАР ЕНЕРДЖІ”(3 квартал 2019 року)

Інформація про частку кожного джерела енергії, використаного для виробництва електричної енергії ТОВ “ТОКМАК СОЛАР ЕНЕРДЖІ”(4 квартал 2019 року)

Інформація про частку кожного джерела енергії, використаного для виробництва електричної енергії ТОВ “ТОКМАК СОЛАР ЕНЕРДЖІ” за 2019 рік (3, 4 квартали)

Інформація про вплив на навколишнє природне середовище, спричинений виробництвом електричної енергії ТОВ «ТОКМАК СОЛАР ЕНЕРДЖІ» за 3 квартал 2019 року

Інформація про вплив на навколишнє природне середовище, спричинений виробництвом електричної енергії ТОВ «ТОКМАК СОЛАР ЕНЕРДЖІ» за 4 квартал 2019 року

Інформація про вплив на навколишнє природне середовище, спричинений виробництвом електричної енергії ТОВ «ТОКМАК СОЛАР ЕНЕРДЖІ» за 2019 року

Постанова про видачу ліцензії ТОВ «ТОКМАК СОЛАР ЕНЕРДЖІ» на виробництво електричної енергії