Рєпкін розповість про водневу енергетику на Форумі Адама Сміта

Запрошуємо Вас на 10-й ювілейний Український Енергетичний Форум Інституту Адама Сміта. Одним із доповідачів на щорічній зустрічі провідних українських та міжнародних енергетичних спільнот стане президент «Української Водневої Ради», засновник «Tokmak Solar Energy» Олександр Рєпкін.

Час та місце проведення: 26-28 лютого 2019 р., готель «Інтерконтиненталь», місто Київ (початок реєстрації з 8.30 ранку).

Цьогорічний форум буде присвячений найактуальнішим новинам енергетичної сфери, збільшенню національного видобутку, диверсифікації та надійності енергопостачання шляхом реформ, прозорості та модернізації.

Олександр Рєпкін розповість про відновлювальну енергетику, зокрема, про енергетичний потенціал використання водню. Пояснить, як водень може стати основою національної економіки та стимулювати наступний етап науково-технологічної революції в Україні та світі. А також, розповість, як пошук нових джерел відновлювальної енергетики допоможе мінімізувати негативні впливи на довкілля розвитку науки і техніки. 

Власник сонячної електростанції  Олександр Рєпкін зосередить увагу на проблемах акумуляції «чистої» енергії (зокрема, водневої) на сезон та довготривалий час збереження.

Почесні доповідачі: Віце-прем'єр-міністр України Володимир Кістіон, Міністр енергетики та вугільної промисловості України Ігор Насалик, Міністр екології та природних ресурсів України Остап Семерак і т.д.

Більш детально про програму заходу, доповідачів та контакти дивіться тут:

https://qps.ru/CWKbp

Преса може акредитуватися тут:

https://bitly.su/U8Vl

Реєстрація користувача на сайті є безкоштовною. Ставши зареєстрованим користувачем, ви отримаєте доступ до брошур заходів, списків доповідачів та інших матеріалів.

З питань акредитації звертатися до Анни Кузьмінської:

+38(063)7673207

Довідка:

Інститут Адама Сміта – відомий аналітичний центр, який виступає за ідеї вільного ринку.

«Tokmak Solar Energy» – українська компанія, яка спеціалізується на генерації електроенергії, будівництві та експлуатації сонячних електростанцій.