Руслана та Tokmak Solar Energy відзначили День відновлювальної енергії в центрі Європи

22 червня 2019 року в Бонні відбувся Перший день чистої енергії.

В День відновлювальної енергії на площі Організації Об’єднаних націй співачка Руслана, яка є міжнародним амбасадором відновлювальної енергії у світі, презентувала нове шоу в рамках місії "Go Renewable Energy 100%!”

Місія REnewDay об’єднала музикантів та активістів з усього світу, щоб відзначити досягнення відновлювальної енергетики.

«Ми пропонуємо змінити рух на місію, а саму місію зробити стилем життя – "handbook of life". Якщо кожна людина стане енергетично незалежною, якщо кожна людина замислиться про перехід на renewable energy і почне рухатися в цьому напрямку, це і врятує нашу планету. Ми дали цю відповідь, тому питати, що робити, більше нема сенсу. Ми маємо відповідь – Go Renewable Energy!», - поділилась Руслана.

Співачка також подякувала партнерам Tokmak Solar Energy, які допомогли організувати захід.

Руслана закликала кожного долучитись до боротьби за екологію планети та її енергетичну незалежність, а саме – переходити на відновлювальні джерела енергії, які є екологічно чистими та безпечними.

На заході виступили спікери з усього світу, серед них мер міста Бонн Ашок Шрідхаран, член виконавчого комітету платформи Global 100% RE Стефан Гзаенгер, голова правління української вітроенергетичної асоціації Андрій Конеченков, міжнародні представники Climate Action Network, Energy Watch Group, International Solar Energy Society та активісти Fridays For Future. У своїх промовах вони підкреслили важливість переходу на відновлювані джерела та переваги такого історичного для всього людства кроку.

День відновлювальної енергії активісти планують проводити щороку.