Сонячні канікули з Tokmak Solar Energy

11 червня з екскурсією до Tokmak Solar Energy завітали учні Новогрівсього опорного закладу.

Вперше сонячну електростанцію в Токмаку відвідали такі маленькі гості. Діти віком від 6 до 12 років з літнього пришкільного табору для малозабезпечених, багатодітних родин та працівників соціальних сфер приїхали, щоб побачити найбільшу сонячну електростанцію Запоріжжя.

Впродовж екскурсії в дітлахів виникло безліч питань про те, що таке енергозбереження, як працює сонячна електростанція та як влаштовані сонячні панелі. Про все це їм розповів головний інженер Tokmak Solar Energy Андрій Осадчий.

 

На завершення зустрічі працівники станції пригощали малюків солодощами та фотографувались разом із ними. Заступник директора з виховної роботи Новогорівського ОЗЗСО Олена Ліра подякувала організаторам за корисну та пізнавальну екскурсію для учнів:

«Дітям екскурсія дуже сподобалась! В них залишилась маса приємних та позитивних вражень. Вони добре знають, що таке електроенергія, але, побачивши роботу сонячної електростанції зсередини, були щиро захоплені тим, як тут все влаштовано.  Учні дізнались багато корисної інформації, яка знадобиться їм для уроків фізики та профорієнтації. Я обов’язково буду рекомендувати такі екскурсії викладачам інших закладів».

Команда Tokmak Solar Energy дякує маленьким відвідувачам за допитливість та жагу до нових знань. Завжди раді вас бачити!