Просто і зрозуміло про сучасні технології – в Instagram «Tokmak Solar Energy»

Ми перезапустили свій Instagram.

Відтепер новітні розробки, світовий досвід та як це працює в Україні можна побачити просто гортаючи свою стрічку в Instagram. На нашій сторінці цікаві факти про «Tokmak Solar Energy» та все, що пов’язано з "зеленою” енергетикою.

https://www.instagram.com/tokmaksolar/

Якщо ви досі не в курсі, хто першим трансформував сонячні промені в електричний заряд та за що отримав Нобелівську премію Ейнштейн, та до чого тут одна з найбільших сонячних електростанцій України, або які види сонячних модулів застосовують та чим саме вони відрізняються тоді вам до нас. Хто знає – також. Ми розповімо про сучасні технології просто та зрозуміло.

 

Нагадуємо про нашу сторінку в Facebook.

https://www.facebook.com/TokmakSolarEnergy/

Компанія «Tokmak Solar Energy» працює на ринці альтернативної енергетики України вже 8 років. Головний офіс знаходиться в місті Токмак, Запорізької області. В ньому й розташована наша найбільша сонячна електростанція, потужністю 50 МВт (площа 96 га), що має власну трансформаторну підстанцію і лінію підключення на класі напруги 150 кВт. Цих потужностей вистачає не тільки на електропостачання 6 районамЗапорізької області, але й на забезпечення транзиту електроенергії через власну трансформаторну підстанцію.