Оголошення про перенесення відкритого обговорення питання щодо встановлення цін (тарифів), зокрема «зеленого» тарифу на об’єкт: 1 пусковий комплекс сонячної електростанції Товариства з обмеженою відповідальністю «ТОКМАК СОЛАР ЕНЕРДЖІ»

Товариство з обмеженою відповідальністю «ТОКМАК СОЛАР ЕНЕРДЖІ» повідомляє, що в зв’язку з неможливістю прибуття представника НКРЕКП в Запорізькій області, відкрите обговорення питання щодо встановлення цін (тарифів), зокрема «зеленого» тарифу на об’єкт: 1 пусковий комплекс сонячної електростанції Товариства з обмеженою відповідальністю «ТОКМАК СОЛАР ЕНЕРДЖІ», розташований: Запорізька область, м. Токмак, (в районі будинку 207), яке мало відбутися 16 листопада 2018 року об 11 год. за адресою: 71708, Запорізька область, м. Токмак, вулиця Гоголя 201 А (Адміністративно-побутова будівля), перенесено та відбудеться 23 листопада 2018 року об 11 год. за адресою: 71708, Запорізька область, м. Токмак, вулиця Гоголя 201 А (Адміністративно-побутова будівля).

Всіх охочих взяти участь у відкритих обговореннях просимо пройти попередню реєстрацію та оформити перепустку. З вищезазначеного та з усіх інших питань просимо звертатися за телефоном: (06178) 97-4- 60 та/або електронною поштою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.