«Токмак Солар Енерджі» презентувала сонячну електростанцію редакторам районних газет Запорізької області.

«Токмак Солар Енерджі» презентувала сонячну електростанцію редакторам районних газет Запорізької області.

На сонячній електростанції в с. Новому Токмацького району відбулася презентаційна зустріч, яка зібрала редакторів десяти газет усіх південних районів області, міст Бердянська та Токмака. Роботу сонячної електростанції презентували голова Наглядової ради «Токмак Солар Енерджі» Олександр Рєпкін та керівник ІТ-відділу Олександр Дьяченко.

Олександр Рєпкін розповів журналістам про розвиток сонячної енергетики в Запорізькій області, звернувши їхню увагу на те, що сонячна станція ТСЕ з 2012 року «розрослася» з 5-ти до 32 гектарів площі і має потужність 10 мегават. Також він повідомив, що в Токмаку вже підготовлено майданчик (100 гектарів) для спорудження ще однієї сонячної електростанції.

Журналістам було презентовано два напрямки, які компанія прагне розвивати в найближчому майбутньому. Перший - це альтернативне освітлення вулиць міст і сіл. Другий - перехід на невеликі 10-кіловатні електростанції, розташовані в приватних домоволодіннях. Надлишок невикористаної електроенергії кожен господар має можливість передавати в мережу по «зеленому тарифу», який затверджений як для приватних домоволодінь, так і для промислових об'єктів.

Представники преси побажали «Токмак Солар Енерджі» успіху і висловили надію, що подібні станції стануть реальністю не тільки в Токмаку, а й в інших районах області, адже за альтернативною енергетикою - майбутнє.