Трекер компанії «Токмак Солар Енерджі», представлений на виставці Intersolar Europe 2014, потрапив у десятку найбільш затребуваних установок у Європі.
Так, з 4 по 6 червня 2014 знову відкрила свої двері щорічна міжнародна виставка Intersolar Europe 2014, яка цього разу пройшла в Мюнхені, Німеччина. Виставка, присвячена питанням розвитку сонячної енергетики, вразила своїми інноваціями. В рамках заходу було освітлено багато актуальних тем, а також представлені сучасні та ефективні рішення в галузі сонячної енергетики.

Близько 1,300 відвідувачів мали можливість насолодилися виставкою та її додатковими заходами, які відбулися у Міжнародному конґресовому Центрі Мюнхена (ICM). Поряд з виставкою компанії учасники обговорили такі питання, як: політичні умови переходу до надійного енергопостачання, розвиток ринку виробництва сонячної енергії і нові бізнес моделі.

Безумовно, традиційний комплекс заходів виставки-ярмарки Intersolar Europe 2014 - привернув увагу великої кількості компаній-учасників як з Німеччини, Китаю, Австрії, Італії, та Франції, так і з Аргентини, Парагваю, Уругваю, Саудівської Аравії, Марокко та Індії. Таким чином, провідна виставка надала можливість «похвалитися» своїми іноваціями і Україні.

Українську компанію «Токмак Солар Енерджі» на форумі успішно представили лідери проекту. Компанія зробила свій вклад, запропонувавши, блискуче розроблений трекер сонячних батарей потужністю 6-15 В. Багатьох гостей зацікавила надійна металева конструкція трекера, на якій кріпиться сонячний модуль. Завдяки тому, що інженерам «Токмак Солар Енерджі» вдалося успішно реалізувати систему повороту модулів, установку справді можна назвати революційною.

На виставці Intersolar Europe 2014, так само взяли участь і партнери компанії «Токмак Солар Енерджі» - компанія Sharp (Японія) і компанія Fronius (Австрія). У ході зустрічей з партнерами, компанія «Токмак Солар Енерджі» надала право дилерства на продаж своїх трекерів великим організаціям Європи. Більш того, компанія «Токмак Солар Енерджі» викликала широкий інтерес у наукових та виробничих колах німецької компанії Schletter, і була запрошена на виробництво, де було обговорено подальшу плідну співпрацю. Після прес-конференції, «сонячна делегація» розглянула подальші питання вже в неофіційній обстановці, на так званій Sсhletter party.

Варто відзначити, що трекер компанії «Токмак Солар Енерджі» був високо оцінений публікою. Більш того, компанія «Токмак Солар Енерджі» - це єдина компанія України, яка постійно і успішно бере участь у подібних виставках.

Відомо, що компанія «Токмак Солар Енерджі» активно готується до своєї наступної виставки Intersolar, яка відбудеться з 8 по 10 липня 2014 року в Сан-Франциско.

У будь-якому випадку, ми будемо продовжувати стежити за розвитком подій. Таму до зустрічі на виставці!