За сприянням "Токмак Солар Енерджі" в м. Токмак відкрито пам'ятник ліквідаторам аварії на Чорнобильській ЧАЕС

За сприянням "Токмак Солар Енерджі" в м. Токмак відкрито пам'ятник ліквідаторам аварії на Чорнобильській ЧАЕС.

26 квітня в м. Токмак відбувся мітинг-реквієм, присвячений 28-й річниці Чорнобильської трагедії. Під час мітингу відбулося відкриття оновленого пам'ятника ліквідаторам аварії на ЧАЕС.
З 2000-го року в міському сквері стояв гранітний обеліск. Токмацький міський голова Ігор Котелевський звернувся до голови наглядової ради ТОВ "Токмак Солар Енерджі" Олександра Рєпкіна з проханням надати допомогу в оновленні пам'ятника.
Завдяки небайдужості мецената над обеліском з'явилася металева арка, в середині якої знаходиться викуване з металу зображення православного Храму з розташованим над ним дзвоном. Меморіал відкрили Ігор Котелевський, Олександр Рєпкін і голова Токмацької організації "Союз-Чорнобиль" Людмила Бутенко.
Звертаючись до учасників мітингу, Олександр Рєпкін сказав:
- "Я хочу вклонитися вам за те, що ви вберегли від такої біди нашу рідну землю. Наслідки Чорнобильської катастрофи були б незворотні, якби не героїчний подвиг людей, які в найкоротші терміни змогли приборкати радіоактивну стихію. Тому цей пам'ятник є даниною мужності тим, хто ціною свого здоров'я та навіть життя захистив усіх нас".