Австрійська компанія Fronius презентувала фільм про сонячну електростанцію Tokmak Solar Energy

Лідер ринку інверторного обладнання австрійська компанія Fronius Inernational презентувала фільм про свій найбільший проект — сонячну електростанцію Tokmak Solar Energy.

Зйомки проходили на станції в місті Токмак, за участі Голови наглядової ради Олександра Рєпкіна та головного енергетика Андрія Осадчого.

Сонячна електростанція Tokmak Solar Energy це найбільший у світі проект з обладнанням Fronius та одна з найбільших станцій в Україні. Станція розміром 130 футбольних полів і забезпечує «чистою» енергією 80.000 людей — стабільно та без перебоїв.

«Такі проекти, як ця станція — важливий крок на шляху до енергетичної незалежності України. Ми вдячні нашим австрійським партнерам за допомогу в реалізації такого важливого проекту як для нашої компанії, так і для України в цілому. Електростанція в Токмаку доводить, що спільними зусиллями ми здатні реалізувати найамбітніші проекти. Але ми не зупиняємось на досягнутому. Тож нашим наступним кроком має стати впровадження водневих технологій в енергосистему країни. Я вірю, що з такими надійними партнерами нам обов’язково все вдасться!», — наголосив Голова наглядової ради Tokmak Solar Energy Олександр Рєпкін.

 

 

 

New layer...