Енергійний бадмінтон від «Tokmak Solar Energy»

Компанія «Tokmak Solar Energy» стала генеральним спонсором Міжнародного бадмінтонного турніру «Київ Опен 2019». Змагання вп’яте провели в столиці України. В ньому взяли участь 150 учасників зі Львова, Дніпра, Тернополя, Сум, Вінниці, Харкова, Канєва та інших міст України, а також з Ірландії, Молдови та Румунії.

Турнір проводився серед аматорів та ветеранів віком від 16 до 60 років. Учасники – фанати бадмінтону: підприємці, юристи, представники медіа та культури. Грали, як початківці, так і досвідчені бадмінтоністи зі стажем гри більше восьми років. Київські аматори виграли п’ять з десяти одиночних категорій змагань.

В одиночних чоловічих іграх переможцями стали: Микола Постол (Київ), Олександр Луценко (Київ), Юрій Трященко (Київ), Павло Пересунько (Київ), Іван Каратник (Львів).

Жіноча одиночна категорія: Юлія Магай (Київ), Наталія Ракитянська (Київ), Ганна Маслій (Харків), Дарія Самарчанц (Харків), Олена Мельникович (Харків).

Кращим іноземцем став Алекс Гебдовський, він став другим в чоловічій категорії, де виступали спортсмени старше 50-и років.

Всі перші місця в парних розрядах виграли українці. Кращий іноземний дует румуни Космін Чірінбау та Сорін Модорчі. Вони взяли срібло в парному чоловічому розряді.

Турнір «Київ Опен 2019» відкрив серію змагань Київського бадмінтонного клубу. 16 березня пройдуть змагання Відкритої Дитячої Ліги Києва, 23 березня стартують ігри Відкритої Ліги Києва серед жінок.